ORGANİZASYON
Firmamız Düğün, Davet, Açılış, Fuar, Lansman, Fuar, Konser, Doğum Günü Gibi günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak. Müşterilerin istekleri doğrultusunda müşteri ile birlikte bütçesine uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir.
Bu organizasyonlarda müşteri memnuniyeti baz alınarak; demo, ürün performansını detaylı inceleme, sunumlar, makaleler gibi çalışmalar ile müşterinin zihnindeki soruları çözümüne yönelik çalışmalar yapmaktadır. 
Organizasyon yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve sınırsız sayıdaki hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir.
İster kurumsal organizasyon olsun, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmanız Eğlence Organizasyon sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.
 
 
KİRALAMA
Yılların birikimi, firmayı 3.000 metrekare alana yayılmış olan yüzlerce çeşit ürünü barındırmaya yönlendirmiştir. Zaman ve bilgi birikimi bu ürünleri diğer organizasyon firmaları ile birlikte kullanmayı ihtiyaç haline getirmiştir.
Birlikte çalıştığımız acentalarımız; Organizasyon firmaları, ajanslar, organizatörler, catering firmaları yapacakları tüm organizasyonlarda eksiklerini veya tamamını depomuzdan karşılamaktadır, bu bir çözüm ortaklığıdır.
Bazen organizasyonlarında organizasyonun tamamını acenta adına yüklenip acenta adına gerçekleştirilmektedir bu bir yüklenici firma çalışmasıdır.
Bazen de birkaç firma toplanıp birlikte hareket ederek daha kapsamlı organizasyonları yapmaktayız bu da bizim için iş ortaklığıdır. 
 
ORGANİZASYONDA REZERVASYON PROSEDÜRÜ
Müşteri telefon açarak ya da mail atarak yaptırmak istediği organizasyonu hakkında detay verir. Müşterinin isteği doğrultusunda organizasyon detaylandırılıp fiyatlandırılır ve bu bilgi ister telefon ile ister mail ortamında yanıtlanır. Eğer müşteri isterse işyerimizde bizi ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilir. Organizasyon küçük çapta bir organizasyon ise telefonda veya mail ile rezervasyonunu yaptırıp kesinleştirebilir. Organizasyon kapsamlı bir organizasyonsa müşteri işyerine davet edilir veya bizzat müşterinin istediği yerde ziyaret edilip karşılıklı fikir alışverişi ile organizasyon detaylandırılıp sözleşme yapılır.  İhtiyaca göre demo, ürünlerin yerinde tespiti, fotoğraf çalışması, sunumlar ile desteklenir.
Tüm organizasyon çeşitlerinde %50 ön ödeme alınmadan organizasyon sözleşmesi yapılmamaktadır. Genellikle organizasyon ödemeleri peşin olup kredi kartı ile ödeme, kredi kartına taksit imkânı da sunulmaktadır. Kredi kartına taksit uygulamasında taksit adedine göre banka ile iletişime geçilir.
 
 
KİRALAMA PROSEDÜRÜ
Müşteri seçtiği ürünlerin listesini mail olarak gönderir.  Web sitesinde belli olan fiyatlar üzerinden rezervasyonu yapılır. Eğer müşteri isterse gelip ürünleri birebir depoda görebilir, inceleyebilir. Ön ödeme ile ürünler adına ayrılır.  Fiyatlara ek olarak belirli bir teminat bedeli tahsil edilir. Ürünler teslim edilirken ödemenin tamamını ve teminat ödemesini yapmış olması gerekir.
 
Tüm kiralama işlerinde %50 ön ödeme alınmadan kiralama sözleşmesi yapılmamaktadır. Genellikle kiralama ödemeleri peşin olup kredi kartı ile ödeme, kredi kartına taksit imkânı da sunulmaktadır. Kredi kartına taksit uygulamasında taksit adedine göre banka ile iletişime geçilir.
 
FİYAT POLİTİKAMIZ

BANKA HESAP DETAYLARIMIZ 
Firmamız Şahıs Firmasıdır bu yüzden Hesaplar Gültekin Tepe adınadır. 

İBAN NUMARALARI
AKBANK IBAN      : TR 50 0004 6006 0788 8000 0247 62 Gültekin Tepe Hesabı
GARANTİ IBAN     : TR 47 0006 2000 7500 0006 6598 31 Gültekin Tepe Hesabı   

HESAP NUMARALARI
AKBANK HESAP NO  :
AKATLAR ŞUBESİ ŞUBE KODU 607 HESAP NO: 24762    GÜLTEKİN TEPE HESABI

GARANTİ HESAP NO :
ESENLER  ŞUBESİ ŞUBE KODU 750 HESAP NO: 6659831 GÜLTEKİN TEPE HESABI
 

 
ÇALIŞMA SAATLERİ POLİTİKAMIZ
Firmamızın büro mesai saatleri 09:30 – 18:00 saatleri arasıdır. Organizasyon çalışma saatleri ise 7/24 ‘dür.  Büro ve Merkez depo haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet vermektedir.  Dini ve resmi bayramlarda ofis ve depo kapalıdır ancak daha önceden rezervasyonu yapılmış olan kiralama ve  organizasyonlarımız devam etmektedir. Ayrıca rezervasyonunuz olduğu taktirde cep telefonlarından yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.
 
ULAŞILABİLİRLİK VE ŞEFFAFLIK POLİTİKAMIZ
 
GÜLTEKİN TEPE
Tüm Organizasyon ve Kiralama detayları, acenta başvuruları ve diğer bilgiler için beni
0212 570 56 86 – 0212 583 73 37 – 0212 583 32 38  numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Gültekin Tepe
  
MERYEM GÜNDÜZ 
Selam, mesai saatleri içerisinde bana 0212 570 56 86 – 0212 583 73 37 –
0212 583 32 38 
ve 0532 432 00 79 numaralı cep telefonumdan ya da şirket sabit hatlarından ulaşabilirsiniz. Sizlere rezervasyonlarınız ve organizasyonunuz hakkında bilgi verebilir, yeni rezervasyonunuzu alabilirim. Ayrıca organizasyonunuzun olduğu gün organizasyonunuzla ilgili danışmak istediğiniz bir konu hakkında beni cep telefonumdan mesai saatleri dışında da arayabilirsiniz.
 
Meryem Gündüz
 
MELTEM GÜNDÜZ
Merhaba, mesai saatleri içerisinde bana 0212 570 56 86 – 0212 583 73 37 –
0212 583 32 38
 ve 0532 330 47 11 numaralı cep telefonumdan ya da şirket sabit hatlarından ulaşabilirsiniz. Sizlere fiyat ve ürünler hakkında bilgi verebilir ve rezervasyonlarınızı alabilirim. Ayrıca organizasyonunuzun olduğu gün organizasyonunuzla ilgili danışmak istediğiniz bir konu hakkında beni cep telefonumdan mesai saatleri dışında da arayabilirsiniz.

Meltem Gündüz

REYHAN PARTALCI
Merhaba ben sizlere adres, mail, faks ve diğer sekreterlik hizmetleinde yardımcı olacağım. Mesai saatleri içerisinde bana 0212 570 56 86 – 0212 583 73 37 – 0212 583 32 38 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Reyhan Parlatcı
 
ERDOĞAN YASAVUR
Merhaba ben firmanın idari işleri ve organizasyon süpervizörü olarak çalışmaktayım. Sizlerle organizasyonlarda karşılaşabilirim. 

Erdoğan Yasavur
 
NECATİ KESGİN
Merhaba ben size çalışma arkadaşlarımla birlikte depodaki tüm yükleme ve boşaltma ile ürünlerin seçiminde, deponun dolaştırılmasında yardımcı olacağım.

MEHMET KIZILTAŞ
Selam ben sizlere bazen çalışma arkadaşlarımla birlikte ulaşımda ve ürün tesliminde karşılaşabilirim. 
 
HİDAYET KELEŞ
Merhaba ben süsleme ve süsleme deposu ürünleri ile ilgilenmekteyim. Sizlerle işyerimizde ürün ve demo çalışmalarında karşılaşabilirim.
 
BİRSEN ÇAYLAK
Selam çayımın ve kahvemin tadına bakmanızı hatta bir gün personel için hazırladığım yemeklerden yemenizi tavsiye ederim.

VE ADINI YAZMADIĞIMIZ DİĞER EKİP ARKADAŞLARIMIZ….. 
Düğün Organizasyonları Doğum Günü Organizasyonu Düğün Organizasyonları

Noel Baba Organizasyonları Balon Süsleme Organizasyonları Hediyelik Balonlar  E- Ticaret

Organizasyon yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve sınırsız sayıdaki hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir. İster kurumsal organizasyon olsun, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmanız Eğlence Organizasyon sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.

Gültekin Tepe